Školský autobus v novom školskom roku

školský autobus

Aj v tomto školskom roku pravidelne premáva školský autobus.

Autobus je zriadený výhradne na prepravu žiakov základnej školy v Dunajskej Lužnej, prioritne pre deti prvého až šiesteho ročníka.

Trasa a cestovný poriadok (platný v školskom roku 2023/24):

7:10  Lipnická – Cintorín

7:15  Malinová

7:20  Lipnická – Zvonica

7:25  Sadová

7:26  Lipová

7:30  Jánošíková – cintorín

7:33  Jánošíková – kostol

7:35  Nové Košariská – Pizzeria

7:40  ZŠ 1 (Krížna ulica)

7:40  ZŠ 2 (blok F ZŠ)

Trasa môže podliehať zmenám z dôvodu prebiehajúcich cestných uzáver.

 

Mapa trasy školského autobusu

Trasa školského autobusu

Prílohy

Trasa sk autobusu.png

Trasa sk autobusu.png
Typ súboru: PNG obrázok, Velkosť: 557,44 kB
Dátum vloženia: 11. 9. 2023 10:32
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 11. 2023 14:08
Autor: Mgr. Mária Kotusová